2009-2020

Karolina Głusiec
wybrane prace strona główna 

spis rzeczy

· IDK 2013 - 2020
· AO
· Sylvan Trail


o stronie
zatrzymane | ruchome / znikające~  obrazy
przegląd ostatnich i archiwalnych prac wizualnych
archiwum uzupełniane co pewien czas


 
dziennik / blog


03/Sierpnia/2020

Postanowiłam otworzyć tę stronę w takiej formie, żeby była bliska mojemu spojrzeniu na prace, które powstały oraz odzwierciedlała ich charakter i formę.

Do tej pory korzystałam z różnych platform oraz narzędzi mediów społecznościowych do publikacji przebiegu powstawania prac, testów, czy roboczych wersji lub zapowiedzi. Uważam że to bardzo przydatny sposób dzielenia się informacjami lub pomysłami i przekazywania treści jednak nie jestem w tej chwili obecna na żadnym z nich.

Obecna odsłona strony służy bardziej na zamieszczaniu materiałów archiwalnych i spostrzeżeń na temat prac z perspektywy czasu, zamiast charakteru natychmiastowej, bieżącej relacji. 
Jest to bardziej spojrzenie z daleka na pewne rzeczy, które czas teraz pozostawić samym sobie.


Większość moich prac w dziedzinie teledysków lub animacji jest dostępna publicznie na kanale vimeo, który prowadzę od ok. 11 lat, dlatego nie powielam tych samych filmów tutaj.
Proszę o kontakt na info@karolinaglusiec.net jeżeli jakiś materiał, który cię interesuje nie jest dostępny.

Obecny zbiór prac i informacji o nich będzie uzupełniany co pewien czas metodą “jeden kawłek co pewnien czas” co do tej pory inspirowało mnie w sposobie zamieszczania utworów muzycznych w sieci przez moich ulubionych wykonawców.

nadchodzące materiały które zamieszczone będą w archiwum to :

- D6 (2020 Instant Classic/Dym Recordings) - teledysk Dynasonic - I hear lines (2019) praca powstała dla Grunt Gallery, w Vancouver, BC, Kanada -Out of Sight (2014) praca powstała dla PEER Gallery london / Animate  Projects UK

Kolejne z materiałów będę publikować na przestrzeni roku. Niech żyją własnym życiem.